Przejdź do treści

Informacje

Miejsce wydarzenia

Miejska Biblioteka Publiczna im. Łukasza Górnickiego - Galeria Książki
Miejska Biblioteka Publiczna im. Łukasza Górnickiego - Galeria Książki
Oświęcim

Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami

  • Miejsce parkingowe dla osoby z niepełnosprawnością
  • Dodatkowe wsparcie
  • Pętla indukcyjna
  • Toaleta dla osób z niepełnosprawnościami
  • Wydarzenie dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową

Odbiorca wydarzenia

  • Dla dzieci
  • Dla młodzieży

Forma wydarzenia

  • Turniej
  • Inne

Zapraszamy dzieci w wieku 8–12 lat do udziału w turnieju gier planszowych „Planszowisko”.

To świetna okazja, by sprawdzić swoje umiejętności, poznać nowych graczy

i spędzić wakacyjny czas przy planszówkach pełnych emocji i dobrej zabawy.

Na uczestników czekają nagrody!

21 lipca, godz. 11:30, Klasopracownia, I piętro

Zapisy: w Czytelni lub telefonicznie pod numerem 33 847 98 10

Inne wydarzenia w tym miejscu

Noc Kultury w Bibliotece – „Emigranci” Sławomira Mrożka
Noc Kultury w Bibliotece – „Emigranci” Sławomira Mrożka
26 cze 2026, 19:00-20:30
Przez włóczkę do szczęścia
Przez włóczkę do szczęścia
29 cze 2026, 17:00-18:30
Poranki w Bibliotece
Poranki w Bibliotece
30 cze 2026, 11:30-12:00
Literacki luzik
Literacki luzik
1 lip 2026, 11:30-13:00
Planszowisko – Turniej Gier Planszowych
Planszowisko – Turniej Gier Planszowych
21 lip 2026, 11:30-13:00